VÅR ERFARING, DIN
TRYGGHET.

Bedrift Skole Salong

Bedrift

Vi leverer infrastruktur, programmer og skytjenester sydd sammen med personlig oppmøte og førsteklasses service - alt inkludert i rimelig månedlig pris.
Les mer

Skole

Med faste konsulenter bistår vi i driften av alt IKT-utstyr, den strategiske planleggingen og kurser lærere etter din skoles behov.
Les mer

Salong

Vi ønsker å hjelpe frisørsalonger med å forbedre kundeopplevelsen ved hjelp av digitale systemer og enkle moderne verktøy.
Les mer

Fornøydhet

Vi i Sagene Data er veldig ydmyke ovenfor de tilbakemeldinger våre kunder gir oss. Det er fornøyde kunder som sørger for å spre et godt rykte og ikke minst er det fornøyde kunder som forblir kunder.

Mot slutten av hvert år gjennomfører vi en kundetilfredshetsundersøkelse mot alle våre skolekunder. Vi stiller 3 enkle spørsmål der vi ber våre brukere gi oss terningkast på jobben vi gjør (6 er beste karakter). Her er resultatet:

ANSATTE

Torger Yri

Daglig leder / Gründer +47 92819607 torger@sagenedata.no

Eivind Mustad-Hansen

Pedagogisk leder +47 90995663 eivind@sagenedata.no

Jakob Edvard Thu

Systemadministrator +47 95181334 edvard@sagenedata.no

Adam Landstad

IKT konsulent +47 45467601 adam@sagenedata.no

Arvind Singh

IKT konsulent +47 40591969 arvind@sagenedata.no

Stine Zahl

Lærling IKT-servicefag +47 96014089 stine@sagenedata.no

Pawel Przemyslaw Ul

Lærling IKT-servicefag +47 46544020 pawel@sagenedata.no

Aston Antony

IKT konsulent +47 40053100 aston@sagenedata.no

Dani Olufsen

Lærling IKT-drift +47 93648884 dani@sagenedata.no

Simen Grymyr

Lærling IKT-servicefag +47 90845543 simen@sagenedata.no

Eirik Eide

Lærling IKT-utvikling +47 98639753 eirik.eide@sagenedata.no

Taulant Shamolli

Utvikling webtjenester +47 97513310 taulant@sagenedata.no

Jacob Yri

IKT junior konsulent +47 47456156 jacob.yri@sagenedata.no

Mats Solbakk

IKT konsulent +47 94851130 mats.solbakk@sagenedata.no

Ida

Fullstack-utvikler +47 92819607 post@sagenedata.no

Er du vår neste kollega?

Se etter ledig stilling i menyen! +47 92819607 post@sagenedata.no

Kontakt oss

Ta kontakt med oss direkte på telefon, epost eller bruk kontaktskjemaet for en hyggelig prat.

Navn kan ikke stå tomt.
Epost er tomt eller ugyldig format.
Emne kan ikke stå tomt.
Melding kan ikke stå tomt.