JavaScript Animated Counter Title

Mer om oss

JavaScript Animated Counter

Vi er gjeng serviceglade og profesjonelle IT konsulenter som i hovedsak jobber onsite ute hos kundene våre. Vi identifiserer vår rolle et sted mellom «menneske og maskin».  Et av våre hovedmål er å forbedre den digitale hverdagen og bidra til optimal arbeidsflyt og glede i bruk av digitale verktøy.

Daglig leder / Gründer  
 47 92819607
torger@sagenedata.no

Torger Yri

Daglig leder / Gründer
+47 92819607
[email protected]
Pedagogisk leder / Teamleder 
 47 90995663
eivind@sagenedata.no

Eivind Mustad-Hansen

Pedagogisk leder / Teamleder
+47 90995663
[email protected]
Fagteknisk leder 
 47 95181334 
 edvard@sagenedata.no

Jakob Edvard Thu

Teamleder  
 47 45050325
kevin@sagenedata.no

Kevin Vu

Teamleder 
 47 90718810
mikkel@sagenedata.no

Mikkel Sletner

Teamleder Bergen 
 47 45467601
adam@sagenedata.no

Adam Landstad

Teamleder Bergen
+47 45467601
[email protected]
IKT-konsulent 
 47 40053100
aston@sagenedata.no

Aston Antony

IKT-konsulent 
 47 96014089
stine@sagenedata.no

Stine Zahl

Lærling IKT-drift  
 47 46642970
preben@sagenedata.no

Preben Mikal Dale

Lærling IKT-drift
+47 46642970
[email protected]
Lærling IKT-drift 
 47 93648884
dani@sagenedata.no

Dani Olufsen

Lærling IKT-drift
+47 93648884
[email protected]
IKT-konsulent 
 47 46544020
pawel@sagenedata.no

Pawel Przemyslaw Ul

IKT-konsulent 
 47 98805284
hrishav@sagenedata.no

Hrishav Shrestha

IKT-konsulent 
 47 90845543
simen@sagenedata.no

Simen Grymyr

IKT-konsulent 
 47 92322293
abdijibar@sagenedata.no

Abdijibar Issa

Lærling IKT-utvikling  
 47 98639753
eirik.eide@sagenedata.no

Eirik Eide

Lærling IKT-utvikling
+47 98639753
[email protected]
IKT konsulent 
 47 94093378
mathilde@sagenedata.no

Mathilde Katrine Nordhaug

IKT konsulent 
 47 96682114
nonthakorn@sagenedata.no

Nonthakorn Erbkamol

IKT konsulent 
 47 47863503
andreas@sagenedata.no

Andreas Bjone

IKT konsulent 
 47 47731055
priyanka@sagenedata.no

Priyanka Dhumal

IKT konsulent  
 47 90940112
lasse@sagenedata.no

Lasse Kristoffersen

IKT konsulent 
 47 91696629
kristoffer.berntsen@sagenedata.no

Kristoffer Berntsen

IKT konsulent  
 47 46781304
ivan@sagenedata.no

Ivan Alexander Reigstad

IKT konsulent 
 47 98814122
fredrick@sagenedata.no

Fredrick Hell

IKT konsulent 
 47 45492660
lidi@sagenedata.no

Jesper Lidi

IKT-konsulent 
 47 46225622
tawan@sagenedata.no

Tawan Khumyat

IKT-konsulent 
 47 95971582
tommy@sagenedata.no

Tommy Vange Rød

IKT-junior-konsulent 
 47 47456156
jacob.yri@sagenedata.no

Jacob Yri

IKT-junior-konsulent
+47 47456156
[email protected]
Lærling IKT-drift 
 47 45221929
theodor@sagenedata.no

Theodor Brekke-Hongset

Lærling IKT-drift
+47 45221929
[email protected]
Lærling IKT-Drift 
 47 97318136
kevin.nguyen@sagenedata.no

Kevin Nguyen

Lærling IKT-Drift
+47 97318136
[email protected]
Lærling IKT-Drift 
 47 90707990
mats@sagenedata.no

Mats Larssen

Lærling IKT-Drift
+47 90707990
[email protected]
IKT-konsulent 
 47 48061003
sebastian@sagenedata.no

Sebastian Kristoffersen

IKT-konsulent 
 47 94133185 
iver@sagenedata.no

Iver Syversen

IKT-konsulent 
 47 46310425
kittipong.soysuk@osloskolen.no

Kittipong Soysuk

IKT-konsulent 
 47 92112281
rey@sagenedata.no

Reynato Matencio

IKT-konsulent 
 47 93954692
sneha@sagenedata.no

Sneha Shichi

IKT-konsulent 
 47 92225115
atakan@sagenedata.no

Atakan Yilmaz

IKT-konsulent 
 47 45873177
otti@sagenedata.no

Otti Hoang Truong Dinh

IKT-konsulent 
 47 96701600
ismail@sagenedata.no

Ismail Abdul-Rahman

Lærling IKT-Drift 
 47 91633371
ashok@sagenedata.no

Ashok Sethar

Lærling IKT-Drift
+47 91633371
[email protected]
IKT-konsulent 
 47 41157425
maksim@sagenedata.no

Maksim Galimov

IKT-Konsulent 
 47 98824959
eirik.hamborg@sagenedata.no

Eirik Wilhelm Hamborg

IKT-Konsulent 
 47 45000950
eivind.myr@sagenedata.no

Eivind Myr

Lærling IKT-drift 
 47 96914448
sajaval@sagenedata.no

Sajaval Ahamad

Lærling IKT-drift
+47 96914448
[email protected]
IKT-konsulent 
 47 47216848
yasir@sagenedata.no

Yasir Malik

IKT-konsulent 
 47 47883207
fredrik.pedersen@sagenedata.no

Fredrik Delmark Pedersen

IKT-konsulent 
 47 91262157
joseph@sagenedata.no

Joseph James

Er du en arbeidsglad person med gode kommunikasjonsevner?

Har du sans for utvikling, forbedringer og nyheter?

Har du en sterk mentalitet som tilsier «Jeg gir meg aldri!»?

Da kan du bli en av oss!

Vi er alltid på jakt etter nye unge talenter som kan bidra i å bygge laget vårt videre.

Hos oss får du en gylden anledning til å utvikle dine sterke sider og ta steg inn i en spennende yrkeskarriere. Hos har du får du tillit, og lov til å prøve og feile. Vi velger å stole på hverandre og gjøre hverandre gode.

Alle våre ansatte får egen utviklingsplan og dedikert arbeidstid for læring og uttesting av ny teknologi.

image
image (1)